logo
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (Ru)Danmark

18 VII 2024

Opinie o nas

Zdjęcia

4.jpg

Szybki kontakt

Prosze wypełnić formularz


Treść wiadomościColdor PRODUKTY AKCESORIA
Profile PCV

Łączniki i profile wewnętrzne

Profile wykonane na podstawie termoplastycznej żywicy zapewniają wysoką jakość oraz wielkie możliwości zastosowania. Plastikowe łączniki mają zapewnić szybki montaż profili w dwóch lub trzech kierunkach.

 

 

Cokoły do chłodni

Poniższe profile sanitarne zostały dopuszczone do użytku i zastosowania w miejscach mających styczność z żywnością i posiadają wszelkie niezbędne atesty higieniczne. Unikalność i sposób wykonania takich profili ułatwia ich montaż, dzięki czemu wszystkie zabudowywane łączenia stają się niewidoczne. Prawidłowe założenie takich elementów jest niezwykle proste i dodatkowo przez nas ułatwione dzięki dołączonym akcesoriom pomagającym w montażu (narożniku, łączniki wewnętrzne i zewnętrzne, elementy mocujące...).

Odboje

Oferujemy również różnorakie odboje dostępne w każdym kształcie, kolorze i z wielu materiałów. Wyróżnione zostały odboje do okien, ościeżnic, przemysłowych urządzeń chłodniczych, stoczni okrętowych i warsztatów samochodowych.

 
Regały

Najdokładniejsze zagospodarowanie przestrzeni.

Dla naszych półek można doszukać wielu różnych zastosowań (zapewne sami wszystkich nie znamy). Jest to modułowy system regałów wykonanych ze stopu anodyzowanego aluminium, polietylenu lub stali nierdzewnej. Każde wykonanie gwarantuje doskonałą stabilność, anty korozyjność jednocześnie spełniając wszelkie standardy i wymogi higieniczne. Bardzo „eleganckie”, przyzwyczajone do wysokich obciążeń (dla przykładu 100cm. półka jest przystosowana do obciążenia ok.170kg.) oraz niesłychanie łatwe w montażu są idealnym produktem dla każdego. Ponadto system ten można dopasować do każdych wymiarów.

 

Półki.
Nasze półki wykonane z różnych, wspomnianych wyżej materiałów wyróżniają się łatwością w czyszczeniu (dzięki możliwości zdejmowania poszczególnych elementów), eleganckim i nowoczesnych wyglądem. Głębokości 373mm i 577mm. pozwalają na jeszcze dokładniejsze dopasowanie do pomieszczenia.

 

Ekspresowy montaż.

Niesłychaną prostotę i szybkość montażu osiągamy dzięki systemowi “slot-together”, zapewniającemu intuicyjnie dopasowanie wszystkich elementów.

 

Poniżej prezentujemy kilka rodzajów naszych półek oraz ich zastosowań.

 


Produkt certyfikowany

Certyfikaty.jpg

Statystyki

Odsłon : 66761712


Copyright © 2009 COLDOR Sp. z o.o. Modified, prepared and taken care by Rosolak

Stworzone dzięki Joomla!
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /templates/themza_j15_13/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

feed-image Feed Entries